5 důvodů proč darovat láhev vína

Na Vánoce někteří, a nebudeme to tajit, skoro všichni se bojí výběru správných dárků a odkládají to na poslední okamžik.
Je skutečně obtížné vybrat ten správný dárek, obzvlášť když ho musíte vybrat těm koho neznáte příliš dobře, jako kolega, šéf, nebo klient který u vás nakupuje jednou za měsíc zboží.
Ale existuje dárek který vždy funguje, a to je víno.
A tady jsou důkazy proč víno je opravdu skvělý nápad.

Je nepravděpodobné že by se na tento dárek sedl prach.

Pamatujete si když dáte přítelkyni ten „vynikající svetřík“ a pak nikdy ho na ní neuvidíte?
S vínem však můžete být jistý že to je produkt který se snadno spotřebuje, protože těžko najdete člověka který vůbec nepije víno, nebo aby neměl přátele které nepijí.
Během svátku, jako Vánoce nebo Velikonoce, jsou pořad příležitosti vypít skleničku nebo dvě.
Takže těžko láhev vín zůstane na poličce a sedne na ní prach, nebyla li určená přesně na to, jako třeba láhev Barolo roku 1990.

Je slavnostní.

Víno se pije jenom společně. A pak taky, že víno zahřeje tělo a ducha, po několika skleníčkách zvyšuje všem náladu (pozor! nezneužívat!). Velmi důležitý je že tento dárek bude využit pro nejlepší nejkrásnější okamžik mezi přátele a s rodinou.

Pomůže ti vypadat dobře.

Víno je elegantní produkt. Ale zároveň není snobský a pokud si vyberete víno bude se hodit pro jakoukoliv příležitost.

A pak na rozdíl od jiných standardních dárečků, jako třeba parfém, je méně rizikové: vybrat správné víno je jednodušší než trefit do správného parfému. Takže minimální riziko a maximální výnos!

A konec konců když máte v ruce láhev vína okamžitě vám to přida nějaké kouzlo. Ale pozor, buďte dobře informovaní o charakteristikách produktu který darujete, jaká je to odrůda, odkud pochází, nejšikovnější budou schopní dokonce popsat i chuť a k jakému jídlu se nejlíp hodí.

Takovým způsobem budete mít fascinující příběh při k vašemu dárečku.

Víno má cenu....

Pokud chcete vašim dárkem ohromit a máte rádi darovat drahé dary, pokud si zvolíte víno tak určitě neuděláte chybu. Mezi prestižním červeným vínem, bílým nebo bublinkami je z čeho vybrat.

A pokud jde o finance, víno nabízí možnosti pro kterýkoliv rozpočet.

... a časem roste.

Některá vína, pokud správně vybíráte typ a ročník, můžete zestárnout desítky let.

Jsou perfektní, aby se darovali pro výročí a narozeniny, nebo pro výjimečné lidi, kteří je pak mohou dlouho držet a potom je vypit za stejně výjimečnou příležitost.

A pokud stejně jste netrefil, lze ho recyklovat.

Pokud i tak jste vůbec netrefil s dárečkem, nebojte se víno je 100% recyklovatelný dárek.

Dokonce i když osoba, které jste daroval, nepije víno, příležitosti otevřít láhev pro přátele určitě vzniknou. Při nejhorším může to darovat dále a nebo použit v kuchyni. Ale je to už na další povídáni.

Newsletter

 Přihlaste se a dostávejte výhodné nabídky jako první

Kontaktujte nás

Rádi vás v naších kancelářích uvítáme a dáme ochutnat naší současnou nabídku vín.

Adresa kanceláře v Praze

ul. Aviatická 1092/8
Praha 6

+420 246 096 756

info@iFiremniVino.cz