Jsme tým odborníků z vinařského světa

působíme na trhu již 20 let

O nás​

Náš tým se skládá z agronomů, enologů, sommelierů a kontrolorů kvality, a taktéž grafických odborníků.

Spolupracujeme s více než 50 vinařstvími na italském území, abychom každodenně garantovali našim zákazníkům nejlepší kvalitu produktů a služeb.

Pracujeme ve více než 40 zemích po celém světě každý den, spolupracujeme s partnery různých velikostí a potřeb.

Produkce​

Jedno z našich hlavních zařízení se nachází v provincii Padova (region Benátsko) v obci Teolo, kde se zabýváme především všemi personalizovanými úpravami produktů.

Naše struktura je schopna nabídnout rychlou reakci na individuální potřeby naších klientů, jedinečnou personalizaci a konkurenceschopnou cenu v kombinaci se širokým výběrem základních produktů.

Co nabízíme.

Specializujeme se na výrobě Private Label. Přinášíme klientům svůj vlastní obchodní styl. Dáváme vám možnost vybrat si a dotknout se každého jednotlivého produktu a personalizovat jej podle vlastního uvážení, čímž mu dodáte jedinečnou postavu.

Proč vybrat nás

zemí po celém světě
Jsme výrobci vína

Nejsme multi-sektorová dárková společnost, jsme výrobci vína, kteří se specializují na přizpůsobování výrobků, nabízíme nadstandardní a jedinečnou službu svého druhu, odlišnou od ostatních na trhu.

výbraných vinařství
Pouze italské víno

Pracujeme pouze s kvalitním italským vínem s širokou paletou na výběr.

let zkušeností
Nabízíme kvalitu

Vaše značka a vaše personalizace budou postarané v nejpodrobnějších detailech s mimořádným výsledkem, který zapůsobí na všechny vaše zákazníky jak v kvalitě, tak i v balení.

Kontaktujte nás

Rádi vás v naších kancelářích uvítáme a dáme ochutnat naší současnou nabídku vín.

Adresa kanceláře v Praze

ul. Aviatická 1092/8, Praha 6

+420 246 096 756

info@iFiremniVino.cz